Kim jest Annie Sloan?

Kim Jest Annie Sloan
Ponad 25 lat temu Annie Sloan poszukiwała farb do swoich prac, które pozwoliłyby jej bezstresowo pracować i wychowywać swoje dzieci. Chodziło jej o takie farby, które nie wymagają długotrwałego oczekiwania na efekty dekorowania różnych przedmiotów a szczególnie przy małych dzieciach czasu niestety jest bardzo mało. Zaczęła więc pracować nad stworzeniem własnych farb, które spełniałyby jej oczekiwania: bez długotrwałego przygotowania, gruntowania, szlifowania nadałyby różnym starym, zniszczonym, nieatrakcyjnym przedmiotom np. z drewna, metalu, tworzyw sztucznych, cementu, cegieł, itp. nowego atrakcyjnego wyglądu. Efektem jej poszukiwań w 1990 roku stały się jej dekoracyjne farby Chalk Paint ™, które zrewolucjonizowały świat malarstwa dekoracyjnego. Zdecydowała się na nazwę „Chalk Paint” (farba kredowa), ponieważ nazwa ta wyraźnie sugerowała, że farba będzie dawała matowe – prawie kredowe – wykończenie.

Obecnie Annie Sloan jest jedną z najbardziej cenionych na świecie ekspertów, stała się prawdopodobnie najbardziej znaną i cenioną ekspertką w dziedzinie farb dekoracyjnych, kolorów i technik malowania. Poza stworzeniem tej wyjątkowej i wszechstronnej farby dekoracyjnej Chalk Paint® Annie zainspirowała całe pokolenia swoim przystępnym, wesołym i kreatywnym podejściem pozwalającym uzyskać wspaniałe rezultaty. Dzięki jej inspiracji wiele wnętrz otaczających człowieka przekształca się, tworząc nowe, niestandardowe wyposażenie. Transformacja kuchni, komody, jakiegokolwiek mebla, ozdoby staje się możliwa dzięki farbom ANNIE SLOAN CHALK PAINT bez dużych nakładów finansowych.

Według The Telegraph : “Annie Sloan jest jednym z najbardziej wpływowych kobiet- projektantów Wielkiej Brytanii”.

Ma wykształcenie artystyczne (maluje od ponad 40 lat) i zaraża swoim entuzjazmem do malarstwa dekoracyjnego, motywując zarówno malarzy amatorów, jak i doświadczonych profesjonalistów. Wiele podróżowała po Europie, Ameryce Północnej i Australii, dzieliła się swoją miłością do farb i kolorów i uczyła stosowanych przez nią technik dekoracji wnętrz poprzez serię wykładów i kameralnych warsztatów, na które ciężko było się dostać. Wydała także ponad 20 książek na temat malarstwa dekoracyjnego, które sprzedały się w nakładzie ponad 2 milionów egzemplarzy na całym świecie. Annie to osoba otwarta na ludzi, kreatywna, z „artystyczną duszą”, dla której ważne jest aby dzielić się swoją pasją i pomagać innym ją pielęgnować poprzez swoje książki, warsztaty oraz farby.

Jej produkty są dostępne wyłącznie za pośrednictwem sieci niezależnych dystrybutorów zlokalizowanych na całym świecie. Dzięki Annie Sloan piękne rezultaty jeszcze nigdy nie były tak łatwe i proste do osiągnięcia.

Last Updated on 11-11-2015 by